Skoči na sadržaj

• twitter
  • youtube
  • googleplus
  • facebook

Foto
* * * * * 1 glasova

Moje misli izrazene kroz slovo

190 odgovora na ovu temu

#1 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 18 May 2014 - 01:08 AM

Kao i na svim Forumima tako i ovdje,  teme se obicno svedu na sliku ili kopiranje. Neko se izrazi slikom,neko nadje nesto sto mu se svidi pa kopira,ali jako malo nas se izrazi svojim recima.I razmisljajuci tako dodje mi ideja da otvorim ovu temu u kojoj cemo pisati i samo pisati. Bez  kopiranja necijih postova,slika,citata,bilo cega.Znaci da budemo mi autori svakog slova koje napisemo ,pa makar to bila jedna recenica,ali nasa je.Sopstvena.Mozemo napisati neku pricu,pesmu,ili mozda dogadjaj koji je ostavio jak dojam na nas.Mozda cak podeliti neko lose ili dobro iskustvo,koje je naravno za javnost.Znaci o svemu,ali da se iza tih slova nalazimo mi kao stvaraoci tog texta.Dakle bez slika i copy paste .

• MIMA i malena se ovo sviđa
Postirana slika

Preleti beskonačnost i pobedi vreme i maštu, ali nikad ne zaboravi kako se korača po zemlji ♥ Mika Antić ♥
Postirana slika Postirana slika

Postirana slika

#2 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 18 May 2014 - 01:10 AM

KULE

Kule se grade mesecima ,uložiš sve na njih, da na kraju dođe neko ko slaže cigle krivo ,i one se polako ruše,zašto se ruše radi sigurnosti,radi krivih poteza i radi zanošenja ,možda ta kula i nije bila toliko dovoljno snažna i jaka počneš se pitati,pitaš se gde sam pogrešio pri slaganju, da li sam slagao krivo,da li sam mislio krivo ,odgovore moraš potražiti puno prije nego šta si i počeo da gradiš kulu ,puno prije kod samog temelja i materijala za tu kulu,zašto,zato šta ćeš tu naći odgovore ,da li će ti se ti odg.sviditi to ti sam moraš odlučiti,ti sam moraš posložiti kulu kakvu želiš da izgleda ,a tek onda ju možeš da gradiš i da bi je izgradio onako kako ona zapravo treba da izgleda,ali put nekad nije jednostavan ,u tom putu se dogode pogreške koje nisi želio da se dese,ali jesu ,ti si hteo da sve bude kako treba i da sve ide na puno lakši način,ali u toj želji si izgorio i neko je napravio krive poteze ,nije želio desili su se ,e sad vlasnik traži krivca ,pita se ko je kriv zašto,čemu ti krivi potezi ,čemu izdaja ,ali trbamo se zapitati da li je to doista bila izdaja ili je to bila greška iz koje se mora učiti da se ne ponovi ,možda neko i je kriv ,možda i ne ,možda je to bio samo splet loših okolnosti ,pa se graditelj uz pomoć radnika malo pogubio i zaigrao u gradnji kule kakvu su želili napraviti i pomoći vlasniku da shvati da je počeo da gradi krivo kulu,ali ispalo je loše jel graditelj i radnici više nisu mogli ispraviti svoje pogreške i sve je ostalo predaleko ,vlasnik je ostao povređen,tužan nikakav ,verovatno su se tako osećali i graditelj i radnici ,jer su svi oni tad znali da se vole međusobno i da nije trebalo ispasti tako ,ali niko nema hrabrosti izaći i reći istinu od radnika,zašto ,šta vi mislite da li se boje kako bi vlasnik reagirao ili se boje šta bi vlasnik o njima tad mislio,ili su jednostavno toliko ponizni pred vlasnikom da ga nemaju hrabrosti pogledati u oči i reći istinu ,sve je moguće ,oni znaju najbolje šta je, ali ne znaju da je vlasnik shvatio da su to bili njegovi delatnici (njegov graditelj i radnici ) koje on jako ceni,poštuje i voli ,i da bi im vlasnik isti tren oprostio šta su u putu prema građenju kule malo skrenuli i nije ispalo onako kako je trebalo ,vlasnik im ništa ne zamera ,nikad nije ,jer vlasnik ne opisio voli svoje delatnike  ,jako ih voli ponosan je na njih ,a da li su radnici ponosni na vlasnika i da li ga doista vole kao on njih to sami oni moraju da reknu i pokažu ,a tek onda se kula može nastaviti graditi i biti će sagrađena onako kako treba i niko je živ neće moći niti uzdrmati ,a kamo li srušiti .. wub.png
Danči 

Postirana slika

Preleti beskonačnost i pobedi vreme i maštu, ali nikad ne zaboravi kako se korača po zemlji ♥ Mika Antić ♥

Postirana slika

#3 malena

malena

Advanced Member

• Moderators
  • 4,808 postova

Postirano 22 May 2014 - 09:09 AM

"Najbolji dan u tvom životu je onaj dan kada odlučiš da je tvoj život samo tvoj. Bez izvinjenja ili

opravdanja. Bez ikoga na koga ćeš se osloniti,od koga ćeš zavisiti ili koga ćeš kriviti."

• AMI, Belay_Danci i Ana se ovo sviđa
Dovoljno sam jaka da drugima ne pokazujem kako mi je.....!!!

#4 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 22 May 2014 - 12:53 PM

Ko uvek misli samo u jednom pravcu, vrti se u krug! wink.png

Danči 

Postirana slika

Postirana slika

#5 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 22 May 2014 - 12:54 PM

Znam ja! Ono što drugi misle da znaju u biti ne znaju, a ono šta misle da ne znaju u biti znaju! Vidljivo postaje "nevidljivo", a "nevidljivo" postaje vidljivo smile.png

Danči 

• Ana se ovo sviđa.
Postirana slika

Postirana slika

#6 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 22 May 2014 - 12:55 PM

Znam da nisam neko sa previše vrlina u sebi, al sam neko ko uvek gleda da nekog ne uvredi svojom reči i znam da sam neko ko  itekako drži  do svoji prijatelja!

Danči 

Postirana slika

Postirana slika

#7 ********

Advanced Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 492 postova

Postirano 23 May 2014 - 11:23 PM

E ovo bi bila tema ko stvorena za mene, ali sorry Danči ima blog :D :D :D

• Belay_Danci se ovo sviđa.

#8 jacca

jacca

Advanced Member

• Members
  • 79 postova

Postirano 23 May 2014 - 11:34 PM

Dragi moji,

Svi VI, koji se nalazite u teskim situacijama sada trebate znati da nepostoji ni jedan jedini posjetilac ovih nasih strana koji sad u ovim teskim trenutcima nije sa vama u mislima. Ovdje smo zajedno u svim nasim tugama i radostima. Medjutim danas kad se ovo desava vama je zasigurno najteze. Udahnite dragi moji, to je samo jedan od nizih udaraca koji zivot nanosi, sto bi vas/nas trebao zbliziti i znam da je o tome tesko sad i misliti, ali zapamtite ‘’ZIVA GLAVA’’ je u stanju mnogo toga da prebrodi. Cuvaj te se dragi moji, jer dok ima zivota postoji i nada za njim a ostalog ce svega biti. Budite jaki, a mi ostali smo tu, uz vas "Jer zajedno smo jaci "  smile_heart.gif

" Ljudi uvijek stizu tacno na vrijeme na mjesta na kojima ih neko ceka"                            

abutter.gif

#9 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 24 May 2014 - 03:03 AM

E ovo bi bila tema ko stvorena za mene, ali sorry Danči ima blog :D :D :D

ahahahahaha  :D pa ti piskaraj i ovde i na blogu  ;)  Šta ti teško  :D 

Postirana slika

Postirana slika

#10 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 24 May 2014 - 03:08 AM

Dragi moji,

Svi VI, koji se nalazite u teskim situacijama sada trebate znati da nepostoji ni jedan jedini posjetilac ovih nasih strana koji sad u ovim teskim trenutcima nije sa vama u mislima. Ovdje smo zajedno u svim nasim tugama i radostima. Medjutim danas kad se ovo desava vama je zasigurno najteze. Udahnite dragi moji, to je samo jedan od nizih udaraca koji zivot nanosi, sto bi vas/nas trebao zbliziti i znam da je o tome tesko sad i misliti, ali zapamtite ‘’ZIVA GLAVA’’ je u stanju mnogo toga da prebrodi. Cuvaj te se dragi moji, jer dok ima zivota postoji i nada za njim a ostalog ce svega biti. Budite jaki, a mi ostali smo tu, uz vas "Jer zajedno smo jaci "  

Bravo Jaci ;) Hvala ti puno na ovim divnim rečima koje teraju na suze, baš tako, "Živa Glava" sve ostalo će biti, sve ostalo će se sagraditi i iz svega toga svi mi ćemo izaći kao pobednici ...samo svi ostal smo ništa, ako to ne učinimo zajedno, a znam da hoćemo ...Svima nama je ovo jedna velika poruka, nažalost moralo je da se desi ovakvo nešto da bi se ljudi osvestili, prizvali pameti i došli sebi ...   :wub: 

• jacca se ovo sviđa.
Postirana slika

Postirana slika

#11 malena

malena

Advanced Member

• Moderators
  • 4,808 postova

Postirano 24 May 2014 - 04:43 PM

“Svako od nas ima svoju tišinu, tišinu koju ne mora opravdavati nikome. U toj tišini se vode velike borbe naših srca… U njoj odlučujemo da li nastaviti dalje ili pak dići ruke od svega. Ne diraj onoga ko se povuče na neko vreme u samoću, samo njemu znanu, jer svi mi padamo i tražimo način kako ponovo praviti korake, kao nekad…”

• Belay_Danci i Ana se ovo sviđa

#12 malena

malena

Advanced Member

• Moderators
  • 4,808 postova

Postirano 24 May 2014 - 08:21 PM

I šta ćeš sada ?- pitali su me... - A šta bih trebala ? Plakati, tugovati ? Terali smo inat uvek jedno drugome. Sad sam u inat njemu srećna. Nasmejana. Sad ću mu samo pokazati šta je imao, a šta nema više.

• Ana se ovo sviđa.

#13 ********

Advanced Member

• Members
  • 492 postova

Postirano 24 May 2014 - 10:47 PM

ahahahahaha  :D pa ti piskaraj i ovde i na blogu  ;)  Šta ti teško  :D 

si luda to iziskuje puno ctrl+c i ctrl+v :P :D :D

• Ajme i Belay_Danci se ovo sviđa

#14 MD 1 Studio

MD 1 Studio

Advanced Member

• Members
  • 340 postova

Postirano 24 May 2014 - 11:03 PM

Nekada kad izgubis nekoga  tek tad uvidis koliko ti je znacila ta osoba naravno gubitak je nepovratan a kajanje ostaje dok si ziv....

Verujem u bolje sutra......

#15 ********

Advanced Member

• Members
  • 492 postova

Postirano 24 May 2014 - 11:06 PM

Nekada kad izgubis nekoga  tek tad uvidis koliko ti je znacila ta osoba naravno gubitak je nepovratan a kajanje ostaje dok si ziv....

:( moje saućešće :(

Čemu kajanje, treba se uvijek sjećati lijepih trenutaka, jer samo su oni bitni....

#16 MD 1 Studio

MD 1 Studio

Advanced Member

• Members
  • 340 postova

Postirano 24 May 2014 - 11:23 PM

Lidija mislio sam generalno ne samo na ovo trenutno :)  hvala...

• Belay_Danci i ******** se ovo sviđa
Verujem u bolje sutra......

#17 Ajme

Ajme

Advanced Member

• Members
  • 1,900 postova

Postirano 24 May 2014 - 11:43 PM

Zoki, drug, znaš da sam uvek tu negde ali ipak tu...

• MD 1 Studio, Belay_Danci i Romana se ovo sviđa
Slabi se osvećuju,jaki opraštaju,pametni ignorišu...

#18 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 25 May 2014 - 12:49 AM

Rekli su mi da je život tuga ,da nemaš pravog druga ,da svaka ruža ima trn,da je svaki dan crn,rekli su mi da su svi ljudi zli,izgleda da nisu znali da postojiš ti ..Zoki prijatelju uvek sam tu negde za tebe te ... kissssssss 

Danči

• MD 1 Studio i Romana se ovo sviđa
Postirana slika

Postirana slika

#19 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 25 May 2014 - 03:08 AM

U životu je manje važno šta imaš, mnogo je važnije koga imaš i ko te ima! Čuvaj pored sebe osobe koje te zaslužuju..jer takve osobe sigurno vrede tvoje pažnje! Da bi bio srećan zaboravi sve ružno, pamti samo lepo,ne plaši se budućnosti,već uživaj u sadašnjosti! Nikada ne dozvoli sebi da živiš u prošlosti, al uči od nje da se greške ne bi ponovile...

Danči

Postirana slika

Postirana slika

#20 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,151 postova

Postirano 25 May 2014 - 03:30 AM

Još sam živa...... Ista..Tvrdoglava..Sa magič nim zvezdama u očima... Verom u bolje sutra... Još me ima... Još se ne dam.....I gle ćuda, imam dušu...Iako su je kidali na milione komadića, ostao
mi je jedan delić, baš onaj koji sam ljubomorno od svih, grćevito u ruci čuvala, onaj koji me tera napred......onaj mali delić ..
Pa šta što sam nesrećnu ljubav imala? Umem ja da volim... čini mi se za oboje sam volela... Al, znam ja i da precrtam kao da nisu pojedini ni postojali u mom životu.. ;) Ne znam ja da kunem! Niko me tom ucio nije... Nikad ne ogovaram... Samo istinu pričam... A to sto pojedini ljudi iz čiste dosade na njima sopstven način tumače moje reči i na jednu dodaju jos deset...Eh to već nije moj problem, i nije me ni briga :) 
Još sam živa... Još me ima... Da svugde stignem... Nisu me nedaće slomile na dva dela...Neka znaju svi... umem ja da oprostim... Al ipak ne sve... Volim ljude... Posebne (oni znaju ko su) .. Brzo se poput feniksa podignem, uvrede zaboravim... Al ne sve... Nisam nikakvo zlopamtilo... Al pamtim i kada pojedini pomisle da sam zaboravila... Sve im sa osmehom naplatim!!!  :D 
Sada možda mogu da shvatim zašto su mi bile potrebne godine samoće, zatvaranja u sebe i svoj neki mali kutak u svoje knjige, svoje misli, i čutanja....I sad znam da nakon potopa u svojoj vlastitoj muci, ja sam srećna onako kako nikada nisam sanjala da ću biti. jer uz sebe imam nešto što vredi, imam Vas i sve ono što jedan čovek može da poželi da bi bio srećan..tako malo je dovoljno pažnje da bi nekog učinio srećnim ;) ! Širimo ljubav a ne rat! .. Ljubim vas punoo   :wub:

Danči

Postirana slika

Postirana slika

Odgovori na ovu temu

1 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 1 gostiju, 0 anonimnih korisnika