Skoči na sadržaj

• twitter
  • youtube
  • googleplus
  • facebook

Foto
* * * * * 1 glasova

Glas Forumaša

25 odgovora na ovu temu

#21 Ajme

Ajme

Advanced Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 1,900 postova

Postirano 30 September 2014 - 09:25 AM

.

Slabi se osvećuju,jaki opraštaju,pametni ignorišu...

#22 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,015 postova

Postirano 30 September 2014 - 10:53 AM

Ti Danči 'oćeš  da ja  'vako prođem?

:D  :lol:

Postirana slika

Preleti beskonačnost i pobedi vreme i maštu, ali nikad ne zaboravi kako se korača po zemlji ♥ Mika Antić ♥
Postirana slika Postirana slika

Postirana slika

#23 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,015 postova

Postirano 07 October 2014 - 12:33 PM

Dobar dan svima! Molimo vas da obratite pažnju kod uzimanja slika, jer kako svi znamo da se pojavljuju jako ružne slike..Nama oku izgledaju normalno, al zato drugi vide potpuno nešto drugo! Zasad znamo da se slike ružnog sadržaja nalaze na bastabalkana! Pa vas zamoljavamo da ne uzimate ništa sa tog sajta..Hvala svima!

Postirana slika

Preleti beskonačnost i pobedi vreme i maštu, ali nikad ne zaboravi kako se korača po zemlji ♥ Mika Antić ♥
Postirana slika Postirana slika

Postirana slika

#24 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,436 postova

Postirano 11 March 2015 - 11:51 AM

Postovani clanovi  Sajta i Foruma MD1&2

Obavestenje i izvinjenje zbog tehnickih problema na Forumu svi postovi pocev od 8.03 pa do danasnjeg dana nismo u stanju da prikazemo!

Ja i Tim Studija MD 1& 2 Vam se izvinjavamo,

S postovanjem Mima

• Belay_Danci se ovo sviđa.

Mozes me nocas voleti ili mrzeti!Sve je u moju korist.Ako me volis,zauvek cu ostati u tvom srcu.Ako me mrzis,zauvek

cu ostati u tvojim mislima........nije fer jel da ???

#25 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,436 postova

Postirano 18 August 2015 - 05:20 PM

Obavestenje za sve posetioce ovog Sajta i Foruma.Nasi sajtovi Studio MD 1,Magazin i Studio MD 2 nece vam biti dostupni nekoliko sati.Tacnije od o1-20h 19.08 2015 zbog redovnog odrzavanja Web Servera 

Hvala na razumevanju.

• Belay_Danci se ovo sviđa.

Mozes me nocas voleti ili mrzeti!Sve je u moju korist.Ako me volis,zauvek cu ostati u tvom srcu.Ako me mrzis,zauvek

cu ostati u tvojim mislima........nije fer jel da ???

#26 Guest_Lady_de_*

Guest_Lady_de_*
  • Guests

Postirano 05 August 2017 - 06:15 PM

Lady_de ponovo sa Vama .,,,da Vas pozdravim..da ne nabrajam da nebih koga zaboravila ,,ko me se sjeca slobodno da mi se javi,,hvali mi kafa kod zoke i biljke

Priložene pločice

• 1920144_647209538670270_1483915158_n.jpg

Odgovori na ovu temu

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika