Skoči na sadržaj

• twitter
  • youtube
  • googleplus
  • facebook

Foto
* * * * * 4 glasova

Vaše mišljenje o ..

• Please log in to reply
66 odgovora na ovu temu

Anketa: Vase misljenje (14 članova je glasalo)

Ljubav preko Interneta

1. Ljubav preko Interneta ? (6 glasova [42.86%])

Procenat glasova: 42.86%

2. Sex za jednu noc ? (8 glasova [57.14%])

Procenat glasova: 57.14%

Glasaj Gosti ne mogu glasati

#1 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,412 postova

Postirano 04 June 2014 - 03:29 PM

Anketa 

(frenquêtelatinquisitaenquirere = istraživati) je naziv za skup postupaka pomoću kojih se pobuđuju, prikupljaju i analiziraju izjave ljudi kako bi se saznali podaci o njihovu ponašanju ili o njihovim stavovima, mišljenjima, preferencijama, interesima i slično,

Vrijednost ankete je ograničena, jer spoznaje koje nam ona može dati ovise o iskrenosti ispitanika i o njihovoj sposobnosti da odgovore na postavljena pitanja

Mozes me nocas voleti ili mrzeti!Sve je u moju korist.Ako me volis,zauvek cu ostati u tvom srcu.Ako me mrzis,zauvek

cu ostati u tvojim mislima........nije fer jel da ???

#2 Odri

Odri

Advanced Member

• Moderators
  • 4,482 postova

Postirano 04 June 2014 - 06:15 PM

hmmmmm, hajde prvo da krenem  od sexa

Glasala sam za, 

jer ako razmisljate o njemu unapred i vagate  i mozda ga biti i nece,

a ako razmisljate posle njega vajde nema 

jer po onoj narodnoj "Posle  j...nema kajanja".

i sto bi Ceca rekla

"Misliš ne može se preboljeti, ali nauči čovjek.A kad se srce smrzne, lijepo se živi i bez srca.A kad se duša uguši, lijepo se živi i bez duše.Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti,a možda su baš takvi i najsretniji."
Rumi 

#3 Odri

Odri

Advanced Member

• Moderators
  • 4,482 postova

Postirano 04 June 2014 - 06:43 PM

E sad ljubav! :)

Nikad i nista preko "veze" nisam dobila,

pa tako ni ljubav....

ali ,ko zna , za sve postoji prvi put ;)

Ps.

prihvatam demantije :D

"Misliš ne može se preboljeti, ali nauči čovjek.A kad se srce smrzne, lijepo se živi i bez srca.A kad se duša uguši, lijepo se živi i bez duše.Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti,a možda su baš takvi i najsretniji."
Rumi 

#4 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 6,777 postova

Postirano 05 June 2014 - 01:18 PM

U anketi sam glasala za " Ljubav preko interneta"

Znamo svi da ima više vrsta ljubavi, pa ću i ja tako pisati o svojoj koja nije muško-ženska, nego prijateljska.

Preko interneta sam upoznala Mimu koja mi je odmah prirasla srcu.Poslije virtualnog druženja usledio je susret u živo.

Kao i svi tako sam i ja bila u dilemi da li će ta osoba ispuniti moja očekivanja.

Međutim, ja sam bila jedna od rijetkih koja je imala sreće da upozna ovakvu osobu preko interneta.

Kod prvog našeg susreta mene je Mima oduševila, i rodila se velika ljubav između nas dvije.

Moj riječnik nije dovoljno bogat da bih opisala Mimu, njenu dobrotu i njene vrline.

Njena ljubav me je podigla na noge u najtežim trenucima moga života.

Pouka iz mog ličnog iskustva je da ljubav preko interneta je moguća.

#5 MD 1 Studio

MD 1 Studio

Advanced Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 340 postova

Postirano 05 June 2014 - 03:11 PM

Ovako

prvo cu da glasam za sex 

pa onda za ljubav a evo i obrazlozenja...

Da bi sve bilo idealno trebalo bi uklopiti ljubav i sex tokom vremena videcete da jedno bez drugog ne ide .Ljubav je najbitnija slazem se ali koliko je bitna ljubav toliko su bitne i ostale stvari

kao npr karakter i jos puno stvari a izmedju i ostalog je bitna stvar i sex .

mogu o tome jos puno puno al ostavicu za drugi put naravno u replikama ako ih bude bilo  :D

Verujem u bolje sutra......

#6 claudio

claudio

Advanced Member

• Members
  • 35 postova

Postirano 07 June 2014 - 05:22 AM

pitanje br.1 imam licne averzije  :angry:

glas za pitanje br.2

• Ana se ovo sviđa.

#7 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,412 postova

Postirano 07 June 2014 - 09:16 PM

SEKS ZA JEDNU NOC:DA ILI NE

Kod avanture predigra ne počinje u spavaćoj sobi, nego tokom flerta, a cilj je doživljavanje prave seksualne strasti

Verovanje  da svaka žena mašta o seksu za jednu noć, o neobuzdanoj i nekontrolisanoj noći u kojoj je sve 

dozvoljeno, a emocije stavljene u drugi plan. Međutim, koliko pozitivnog može da donese ovakav potez, toliko reskirate i negativnog.

U ovakvom odnosu trebalo bi na stranu staviti bilo kakva osećanja, privrženost i zaljubljenost jer je vrlo moguće da se neće završiti uspešno i srećno, a obično su žene te koje na kraju budu povređene. Da biste bez griže savesti uživali u neobaveznom seksu i avanturi, važno je da se od starta tako postavite prema tome. Dakle, zaboravite na osećanja, zaljubljenost, prijateljstvo ili bilo šta slično, a potpuno isključite očekivanja za dan posle. Ovde se radi samo o strasti i čistom zadovoljenju potreba sa obe strane.

seks-1381777420-17118.jpg

Avantura za jednu noć super je prilika da isprobate ono što nikada niste, a uvek ste hteli. Ako dobro poznajete svoje telo i potrebe, nemojte da se ustručavate da to i ostvarite. Eksperimentisanje je i te kako poželjno, kao i novi seksualni trikovi i položaji. Upravo zbog toga jer neće biti nikakvih pritisaka i očekivanja, bićete slobodniji da učinite stvari koje možda u normalnoj situaciji ne biste. A, zanimljivo je i to damožete da budete sebični – usredsredite se na ono što želite, recite mu kako i gde da vas dira.

Ovo jedinstveno iskustvo i celokupni užitak poboljšaće i to da se u potpunosti prepustite i jednostavno uživate. Prepuštanje će vam doneti pravu seksualnu strast, a to je jedini cilj ovakvog odnosa – zadovoljenje svojih potreba. Nemojte da se ustručavate da budete svoji i nemojte previše da razmišljate šta će biti sutra i šta sledi. Najvažniji je užitak i strast. Nije potreban preveliki trud, a budući da oboje ulazite u ovaj odnos zbog seksa, i očekivanja bi trebalo da budu prilično niska.

seks-1376419749-10714.jpg

Možete li da odvojite emocije od seksa?
Međutim, na očekivanja morate posebno da pazite. Ako dopustite da se osećanja umešaju u sve to, vrlo je moguće da nakon toga sledi i razočaranje. Prvenstveno je ženama teško da odvoje emocionalnu i fizičku povezanost, pogotovo tokom seksa kada telo otpušta oksitocin (hormon ljubavi) koji može da pojača emocionalnu povezanost. U tom slučaju, važno je da pokušate da razbistrite stvari u glavi i postavite se drugačije, jer ukoliko druga strana ne oseća isto dolazi do razočaranja.

Znate li zaista šta donosi ovakav odnos?
Ako ste se odlučili za odnos koji se temelji samo na seksu sa određenom osobom, nemojte da forsirate prijateljstvo, pozive, poruke i slično. Vrlo su retki slučajevi kada se iz avanture razvila prava veza (iako ništa nije nemoguće), ali sve to uzmite sa dozom rezerve i ne nadajte se previše, to jest, skoro uopšte. Prema svemu se zaista postavite kao prema avanturi i ne očekujte ništa. Ono na što biste morali da pripazite jesu posledice. Imajte uvek na umu stvari kao što su kontracepcija i zaštita, jer ovde je veliki rizik od zaraze polno prenosivim bolestima, a verujemo da to nikome nije cilj. Budući da do avantura najčešće dolazi i nakon čašice više, nemojte da se dogodi nešto zbog čega ćete kasnije zažaliti.

seks-1376747841-10980.jpg

Takođe, povremeni seks bi vas mogao dovesti do zastoja kada se radi o ozbiljnoj vezi. Nemojte da vam avanture prerastu u naviku jer tako biste mogli da propustite neke stvari, kao što je upoznavanje osobe koja bi mogla da bude vaša prava ljubav. Iako na prvu avantura zvuči super, studije sa Univerziteta Durham u Velikoj Britaniji pokazale su da samo polovina žena doživi pozitivna osećanja nakon avanture za jednu noć, u poređenju sa 80 odsto muškaraca.

Za kraj, podsetite se razlika između ljubavi i seksa. Ove stvari bi trebalo uvek imati na umu kada praktikujete seks ili avanturu za jednu noć: u vezi, kada volite nekoga, puno vremena ulažete u tuđe zadovoljstvo i radite ono što vaš partner voli. Kada se radi samo o seksu – radite to bez razmišljanja i upravo zato je u tim trenucima najvažniji seksualni čin koji donosi čisto zadovoljenje osobnih potreba i strast, bez iskre ljubavi i emocija.

Kod avanture predigra ne počinje u spavaćoj sobi, nego tokom flerta. Dakle, sama seksualna privlačnost i napetost donose pravu predigru, a isključuju osećanja i zaljubljenost, te donose seks kao akciju na kraju svega. Kada je reč o ljubavi, predigra uključuje uživanje i želju da zadovoljite jedno drugo. To je velika razlika između seksa i ljubavi.

Seksualna privlačnost u avanturi bitno je drugačija od one koju osećate kada ste u vezi i ne može se porediti. Uvek imajte na umu da seks za jednu noć zaista i znači seks za jednu noć.

Mozes me nocas voleti ili mrzeti!Sve je u moju korist.Ako me volis,zauvek cu ostati u tvom srcu.Ako me mrzis,zauvek

#8 ********

Advanced Member

• Members
  • 492 postova

Postirano 08 June 2014 - 07:51 PM

Eh sad ću ja bit plavuša :huh: :huh:  ali nekako mi jedno ne isključuje drugo. Msm možeš imat seks za jednu noć i ljubav preko interneta, a uz to možeš imat muža i djecu :D :D :D

Pokušavam reč da bi ja možda i jedno i drugo, a možda nijedno. Drugim riječima totalno sam neodlučna :D :D

#9 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,412 postova

Postirano 09 June 2014 - 08:36 PM

Sve je divno kad se dvoje vole, ali šta reći, a ne zaplakati kad je to dvoje kilometrima udaljeno i jedina spona koja ih veže popuca samo usled slabe konekcije? Mnogo zeznuta stvar je ta veza na daljinu. Ponekad sam u tolikom bedaku zbog nedostatka najobičnije nežnosti da me iskreno zabole za one otrcane klišee o pravoj, iskrenoj ljubavi, koja opstaje uprkos svemu i koja nije zavisna od onih običnih, tako ljudskih potreba.

Ali, nek ide sve k vragu, pa ja i jesam ljudsko biće! Potrebna mi je blizina, topao zagrljaj, nečiji dodir, slatki poljupci, dodir kože i osećaj da je taj neko uz mene.

A onda shvatim, opet, nijedan me drugi zagrljaj neće ispuniti osim tog jednog, koji je daleko.

I, pitam se, dokle će to da traje?

Izlazim u grad, spremam se sa najvećom pažnjom, kao da ću princa sresti, kao što bih se za njega spremala i prilaze mi prinčevi ili konji, nebitno, i koliko god sam sebe pre toga uveravala da ću ovog puta dozvoliti sebi makar jednu greščicu, jer ono, kao, mislim, ne može da škodi, opet izgovaram tu jednu prokletu rečenicu “ne, žao mi je, imam dečka”. Princ ili konj se okreće i ide odakle je došao.

E, to vam je ta zeznuta ljubav. Šta ću kad protiv sebe ne mogu.

Nema tu mesta ni ljubomori, iz iskustva znam da ni ono što vam je pred očima ne možete provaliti tako lako, a kamoli ono što je daleko od očiju. Znači, možete samo da verujete i da verujete ili da prekinete, što pre to bolje, da ne popucate i vi poput loše konekcije. Reči su sve što vam ostaje, mnogo reči, biranih, da izrazite osećanja i tom nekom tamo u daljini prenesete svoje emocije u što vernijem obliku. Treba puno snage, strpljenja i razumevanja da se izborite sa svim mogućim i nemogućim predrasudama.

Jedan savet; kada osetite da vam puca film i kada osetite da biste rekli nešto što ne bi trebalo, jednostavno prekinete vezu i posvetite taj burni trenutak sebi, idite pod tuš, smažite tablu čokolade bez griže savesti, zapalite cigaretu, ma, bilo šta, i opravdajte se lošom konekcijom. Neka ona bude krivac za vaše povremeno pucanje nerava. Bolje da puca konekcija, nego veza, ukoliko vam je zaista stalo.

Ja volim, i boriću se za to dok mogu, pa kud puklo da puklo, a konekcija će sigurno još dugo pucati.

#10 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 6,785 postova

Postirano 09 June 2014 - 08:48 PM

Sve je divno kad se dvoje vole, ali šta reći, a ne zaplakati kad je to dvoje kilometrima udaljeno i jedina spona koja ih veže popuca samo usled slabe konekcije? Mnogo zeznuta stvar je ta veza na daljinu. Ponekad sam u tolikom bedaku zbog nedostatka najobičnije nežnosti da me iskreno zabole za one otrcane klišee o pravoj, iskrenoj ljubavi, koja opstaje uprkos svemu i koja nije zavisna od onih običnih, tako ljudskih potreba.

Ali, nek ide sve k vragu, pa ja i jesam ljudsko biće! Potrebna mi je blizina, topao zagrljaj, nečiji dodir, slatki poljupci, dodir kože i osećaj da je taj neko uz mene.

A onda shvatim, opet, nijedan me drugi zagrljaj neće ispuniti osim tog jednog, koji je daleko.

Izlazim u grad, spremam se sa najvećom pažnjom, kao da ću princa sresti, kao što bih se za njega spremala i prilaze mi prinčevi ili konji, nebitno, i koliko god sam sebe pre toga uveravala da ću ovog puta dozvoliti sebi makar jednu greščicu, jer ono, kao, mislim, ne može da škodi, opet izgovaram tu jednu prokletu rečenicu “ne, žao mi je, imam dečka”. Princ ili konj se okreće i ide odakle je došao.

Nema tu mesta ni ljubomori, iz iskustva znam da ni ono što vam je pred očima ne možete provaliti tako lako, a kamoli ono što je daleko od očiju. Znači, možete samo da verujete i da verujete ili da prekinete, što pre to bolje, da ne popucate i vi poput loše konekcije. Reči su sve što vam ostaje, mnogo reči, biranih, da izrazite osećanja i tom nekom tamo u daljini prenesete svoje emocije u što vernijem obliku. Treba puno snage, strpljenja i razumevanja da se izborite sa svim mogućim i nemogućim predrasudama.

Jedan savet; kada osetite da vam puca film i kada osetite da biste rekli nešto što ne bi trebalo, jednostavno prekinete vezu i posvetite taj burni trenutak sebi, idite pod tuš, smažite tablu čokolade bez griže savesti, zapalite cigaretu, ma, bilo šta, i opravdajte se lošom konekcijom. Neka ona bude krivac za vaše povremeno pucanje nerava. Bolje da puca konekcija, nego veza, ukoliko vam je zaista stalo.

Ja volim, i boriću se za to dok mogu, pa kud puklo da puklo, a konekcija će sigurno još dugo pucati.

Wauuuuuuuuuu, koji divan texst , svaka čast Mimiiiiiiiiiiiii kisssssssssskooooooooooooo   :wub: 

• AMI i MIMA se ovo sviđa
Postirana slika

Preleti beskonačnost i pobedi vreme i maštu, ali nikad ne zaboravi kako se korača po zemlji ♥ Mika Antić ♥
Postirana slika Postirana slika

Postirana slika

#11 Odri

Odri

Advanced Member

• Moderators
  • 4,482 postova

Postirano 09 June 2014 - 09:17 PM

Auh, da ne citiram, MIMA, samo cu reci Ubitacno Tacno!

• MIMA i Belay_Danci se ovo sviđa

Rumi 

#12 malena

malena

Advanced Member

• Moderators
  • 4,700 postova

Postirano 09 June 2014 - 10:10 PM

Slika-1.6.jpg

Dovoljno sam jaka da drugima ne pokazujem kako mi je.....!!!

#13 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 6,777 postova

Postirano 09 June 2014 - 10:27 PM

Predivno napisano

#14 malena

malena

Advanced Member

• Moderators
  • 4,700 postova

Postirano 10 June 2014 - 11:26 AM

10403288_1443259479263899_74523882031395

• Odri, MIMA i Belay_Danci se ovo sviđa

#15 Ajme

Ajme

Advanced Member

• Members
  • 1,900 postova

Postirano 10 June 2014 - 01:17 PM

Eh sad ću ja bit plavuša :huh: :huh:  ali nekako mi jedno ne isključuje drugo. Msm možeš imat seks za jednu noć i ljubav preko interneta, a uz to možeš imat muža i djecu :D :D :D

Pokušavam reč da bi ja možda i jedno i drugo, a možda nijedno. Drugim riječima totalno sam neodlučna :D :D

Ne može svako plavuša biti...

• MIMA, Belay_Danci i Ana se ovo sviđa
Slabi se osvećuju,jaki opraštaju,pametni ignorišu...

#16 malena

malena

Advanced Member

• Moderators
  • 4,700 postova

Postirano 11 June 2014 - 08:48 AM

1234712_595691047143392_1992108963_n.jpg

• Odri i Belay_Danci se ovo sviđa

#17 Simke

Simke

Advanced Member

• Members
  • 232 postova

Postirano 11 June 2014 - 05:54 PM

Mima je lepo sve objasnila, ali dodacu ovo... 

Mozda bih pre izvesnog vremena odabrao sex za jednu noc... sada bih to isto odabrao samo kada bi se to odnosilo na istu osobu umesto ljubavi preko neta.

ako se pitanje nije odnosilo na istu osobu, a znam da nije, onda sada mogu reci, ljubav preko neta.

Ipak, na kraju krajeva, upoznate se, razgovarate, sto se sigurno ne bi desilo u toj jednoj noci...

kao sto je rekla mimi, sve je od osobe do osobe, od karaktera do karaktera...ko kako gleda na ljubav i kako je dozivljava. Nije lako voleti na daljinu, ali ako upoznate nekog ko vam je promenuo pogled na to, svasta je moguce, promeni se nacin razmisljanja, promeni se sve, zelja za tom osobom postane jaka, nada ostaje, vera ne posustaje, sanjate to sutra, cekate ga sa nestrpljenjem. Tog odabira ne budete ni svesni, sve dok se ne uhvatite u tom momentu, nadjete se u situaciji da neko flertuje s vama, a vi se jednostavno povucete iz te price jer vam i dalje ta osoba sa kojom komunicirate preko neta u mislima...Znate da se verovatno nikada ne bi saznalo za tu jednu noc, ako sami ne kazete za to, ali ako se nadate nekome, otvoreno komunicirate, verujete u to sutra, i pored toga sto vam druga strana zice mozda ne bi ni zamerila na tom sexu za jednu noc, mislim da to dvoje ne ide skupa... koga bi ste lagali? prvenstveno mislim sebe...

Koja je razlika izmedju ljubavi na javi, i ljubavi preko neta? I mala i velika u isto vreme.

Mala razlika: zato sto ipak ako vam je do nekog stalo, opet naglasavam da je od osobe do osobe, ne biste povredili dragu osobu, ne bi jeizneverili, ne biste uradili ono sto ne biste voleli da se vama desi, jos ako verujete u ono, kako cinis, tako ti se vrati... 

Velika razlika: Nedostaje vam dodir, nedostaje pogled, nedostaje osecaj blizine, ako ste sanjar po prirodi, lako cete nadopuniti ovaj niz... :) nedostaje :)

ali u sustini, ljubav kao ljubav, bilo na ovaj nacin ili onaj, to je sve ljubav :) mesta za nepromisljenu jednu noc bas i nema, jer ako je promisljen postupak, morali ste pomisliti sta bih mogao izgubiti, a to mnogo menja sve... verujem da neki od gore to vidi sve :P

#18 petra

petra

Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 21 postova

Postirano 17 June 2014 - 09:42 AM

Mima Simke bravo dva prelepa posta

• MIMA i Belay_Danci se ovo sviđa

#19 laza

laza

Advanced Member

• Members
  • 245 postova

Postirano 17 June 2014 - 01:02 PM

Sex za jednu noćje ok,može,ništa novo ništa neobično,poput dobre utakmice sa ortacima,poput pecanja samo što je ekipa od jednog člana i bude lepša od ortaka sa kojima pecam ili igram fudbal.To je jedna vrsta fizičkog pražnjenja i kraj,ništa preko zato i nisam za to glasao.

Ljubav preko neta,preko rođendana,preko radnog mesta,preko zajedničke vožnje u busu,preko.......preko bilo čega ako je ljubav onda je to prava stvar.Uvek sam za to da ljubav bude na prvom mestu,da bude najvažnija i žalim sve one koji se nje plaše,koji zbog jedne neuzvraćene nikada ne potraže novu ljubav,koji iz straha od nove rane izgrade zid oko sebe i uskrate svoj život za najveću sreću koju mogu imati a dobije se putem ljubavi.

Ljubav preko neta je nešto novo,relativno, i ljudi su u strahu da se u to upuste,radije ostaju usamljeni,jedu čokolade i gledaju glupe serije nego da okušaju sreću i upuste se u avanturu,krenu u nepoznatom smeru a ka poznatom cilju,krenu ka mogućoj vezi ka eventualnoj ljubavi.Hiljadu je izgovora za neuspeh,hiljadu opravdanja za promašaje a samo jedan način doći do ljubavi a to je napraviti prvi korak,usuditi se,imati hrabrosti....zato.......samo hrabro.   ;)

• Odri, MIMA i Zanze se ovo sviđa

#20 Simke

Simke

Advanced Member

• Members
  • 232 postova

Postirano 17 June 2014 - 07:40 PM

Sex za jednu noćje ok,može,ništa novo ništa neobično,poput dobre utakmice sa ortacima,poput pecanja samo što je ekipa od jednog člana i bude lepša od ortaka sa kojima pecam ili igram fudbal.To je jedna vrsta fizičkog pražnjenja i kraj,ništa preko zato i nisam za to glasao.

Ljubav preko neta,preko rođendana,preko radnog mesta,preko zajedničke vožnje u busu,preko.......preko bilo čega ako je ljubav onda je to prava stvar.Uvek sam za to da ljubav bude na prvom mestu,da bude najvažnija i žalim sve one koji se nje plaše,koji zbog jedne neuzvraćene nikada ne potraže novu ljubav,koji iz straha od nove rane izgrade zid oko sebe i uskrate svoj život za najveću sreću koju mogu imati a dobije se putem ljubavi.

Ljubav preko neta je nešto novo,relativno, i ljudi su u strahu da se u to upuste,radije ostaju usamljeni,jedu čokolade i gledaju glupe serije nego da okušaju sreću i upuste se u avanturu,krenu u nepoznatom smeru a ka poznatom cilju,krenu ka mogućoj vezi ka eventualnoj ljubavi.Hiljadu je izgovora za neuspeh,hiljadu opravdanja za promašaje a samo jedan način doći do ljubavi a to je napraviti prvi korak,usuditi se,imati hrabrosti....zato.......samo hrabro.   ;)

bas tako, hiljadu je izgovora za neuspeh, a samo je jedan razlog... imati hrabrosti ili ne da se prepustis sudbini... Priznajem, lakse je ne misliti o tome sta bi moglo biti, ali zar nije lepse da se upustis u razmisljanja koliko bi to lepo moglo biti?! Onaj ko ne proba, nikad nece spoznati tu tajnu sta bi bilo, a ko se posle jednog neuspeha zatvori, nikad nece spoznati tajnu, onu najsladju tajnu na koju ne moze ostati niko imun, onu tajnu prave, iskrene i vecite ljubavi. cak i oni koji se odupiru tome, koji ignorisu to mozda, ti koji zive u tom strahu od neuspeha, imam osecaj da je i njima jednom srce zatreptalo, ma koliko to negirali i bezali od toga :)

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika