Skoči na sadržaj

• twitter
  • youtube
  • googleplus
  • facebook

Foto
* * * * * 2 glasova

O njima se priča i piše

Novosti&Tracevi iz zivota poz

216 odgovora na ovu temu

#1 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:14 PM

Na ovoj stranici  cemo se zabavljati novostima i tracevima iz zivota poznatih VIP  licnosti  estrade,glumacke elite,

sporta,  uopste licnostima iz javnog zivota Ex-Yu  i sveta.Gde provode slobodno vreme,s kim se druze,kako se oblace itd...dakle sve ono sto ih cini zanimljivim kad nisu na svojim nastupima.

site_logo.gif

Uzivajte u druzenju :)

Mozes me nocas voleti ili mrzeti!Sve je u moju korist.Ako me volis,zauvek cu ostati u tvom srcu.Ako me mrzis,zauvek

cu ostati u tvojim mislima........nije fer jel da ???

#2 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:30 PM

Pogledajte kako izgleda supruga Saše Matića!

Popularni folk pjevač Saša Matić je na jedan događaj došao u društvu supruge Anđelije, koja je bila top skockana.

Medijima je pojavljivanje pjevača u društvu supruge bilo itekako zanimljivo, naročito zbog haljinice u kojoj je mamila poglede. Naime, poznato je da Matić rijetko gdje u javnosti izlazi sa svojom porodicom, pa je ovo bila odlična prilika da se nakon dugo vremena među ``sedmom silom`` pojavi upravo sa suprugom.

Pored toga, pogledajte još neke fotografije Saše sa suprugom.files.jpg

• AMI i petra se ovo sviđa

Mozes me nocas voleti ili mrzeti!Sve je u moju korist.Ako me volis,zauvek cu ostati u tvom srcu.Ako me mrzis,zauvek

#3 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:37 PM

Poznati nekada i sada - jedva ćete ih prepoznati!

Brena 

pictures-2014_april-poznati_1_632497218.

• petra se ovo sviđa.

#4 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:38 PM

Dara

pictures-2014_april-poznati_2_109617196.

• petra se ovo sviđa.

#5 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:39 PM

Indira

pictures-2014_april-poznati_4_855568302.

• petra se ovo sviđa.

#6 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:40 PM

Goga

pictures-2014_april-poznati_3_823939820.

• petra se ovo sviđa.

#7 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:43 PM

Jelena

pictures-2014_april-poznati_5_616151123.

• petra se ovo sviđa.

#8 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 06:44 PM

pictures-2014_april-poznati_6_845228523.   Seka

• petra se ovo sviđa.

#9 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 29 April 2014 - 07:39 PM

pictures-2014_april-poznati_7_378890772. Stoja

#10 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 02 May 2014 - 06:35 AM

spek-docek-(3)_620x0.jpg

• MIMA se ovo sviđa.

#11 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 03 May 2014 - 06:21 PM

Koja zvezda je rekla NE plastičnoj hirurgiji?

324096-denifer1-foto-ap-if_100x100.jpg.p 

Dženifer Lopez izgleda kao "avion" i u 45. godini, a za jedan američki radio je rekla da se plaši plastične hirurgije i da nikada ne bi otišla "pod nož", prenosi portal mondo.rs.

"Prestravljena sam samom pomisli na plastičnu hirurgiju. Ako brinete zbog svog izgleda, hranite se zdravo i dosta vežbajte. To bi trebalo svakome da je dovoljno".

Što se tiče njenog najpoznatijeg atributa, neverovatne guze, Džej Lo je kroz smeh rekla da je "pažljivo održava".

"Trudim se da, malo-pomalo, radim na različitim delovima. Održavam je dobro odabranim vežbama za različite mišiće i zdravom ishranom. Bolje to, nego da je posle zatežem uz pomoć noža", rekla je pevačica.

Džej Lo je priznala da, kao i druge žene, ima "debele dane".

"Svi imamo te dane kada se, bez razloga, osećamo kao da imamo deset kilograma viška. Ali tada ne bi trebalo da se rastužite ili osećate manjak samopouzdanja, već bi trebalo da imate spremne stvari u kojima se osećate zgodno i seksi. Dobra odeća svašta može da sakrije", savetuje Lopezova.

• MIMA se ovo sviđa.

#12 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 07:09 PM

SA BRATOM NEDŽADOM NE SMIJE KROČITI U SARAJEVO: Porodična drama Seke Aleksić!

Svetlana Aleksić Piljikić ovih dana se suočava sa velikim porodičnim problemom jer ona i njena majka Ibrima dobijaju preteće poruke od rodbine iz Bosne, koja pokušava već neko vrijeme da im iznude novac zbog čega je Seka bila prinuđena da slučaj prijavi policiji. Riječ je o najbližim rođacima folk zvijezde koij zahtijevaju da im ona šalje izvijesna materijalna sredstva kako bi lagodno živjeli.

Prema riječima sagovornika koji je insistirao na aninimnosti, oni su protekle nedjelje uputili niz pretećih poruka Sekinoj majci, koja je to skrivala od svoje kćerke.

"Pjevačica je u potpunom šoku i pokušava da riješi situaciju. Oni već mjesecima uznemiravaju njenu majku, zovu je, prijete i šalju neprijatne poruke u kojima pišu da ako ne daju novac, pjevačica i njen brat Nedžad neće smjeti da kroče u Sarajevo. Pored prijetnji, poruke su pune uvrede, kao i brojnih psovki na vjerskoj osnovi", kaže izvor.

"Seka je toj rodbini više puta slala novac, ali pošto su oni vidjeli da pjevačica dosta zarađuje njihovi prohtjevi su bili sve veći. Pjevačicina majka je dugo skrivala od nje istinu, ali joj je nedavno priznala kao i da je dosta para koje je dobila od nje, slala svojoj rodbini samo da bi ih smirila. Kap je prelila čašu kada su prije nekoliko dana zaprijetili da će zvati televiziju da se žale kako Seka navodno ne brine o njima", rekao je blizak pjevačici i dodaje da je  slučaj prijavljen policiji.

"Svetlana ima punu podršku svog supruga Veljka i riješila je da zakonskim putem okonča ovu neprijatnu situaciju. Ona se konsultovala sa svojim advokatom, a sve SMS poruke će biti predati u ponedjeljak na uvid policiji, Svako ko je lično poznaje zna koliko je brižna i koliko pomaže ljudima. Ona se često viđa sa tetkama iz Sarajeva i Beograda i sa njima ima divan odnos, posjećuju se i nesebično pomažu, Ostale članove uže i šire porodice njene majke, Seka je posljednji put vidjela još dok je bila dijete, kada je imala devet godina.

Zanimljivo je da joj se, otkada je postala poznata javlja mnogobrojna familija koju i ne poznaje", završio je sagovornik.

• MIMA se ovo sviđa.

#13 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,478 postova

Postirano 04 May 2014 - 07:21 PM

spek-docek-(3)_620x0.jpg MOOJ MOMAK :wub: 

• AMI se ovo sviđa.

#14 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 07:42 PM

Evo gdje je nakon razvoda od Mirze Šoljanina otišla Merima Džeko!

49759_1.jpg

Nakon razvoda sa sestrom našeg Dijamanta Edina Džeke - Merimom, mladog pjevača Mirzu Šoljanina smo u prilici viđati na javnim mjestima, što je sasvim očekivajuće, jer je on javna ličnosti i to mu stoji u opisu posla. Manje je poznato o aktivnostima njegove bivše supruge Merime, a Džekina djevojka Amra Silajdžić ju je odala kako su u zajedničkom društvu. Naime, jučer kada je Džeko poostigao dva pogotka Amra se na Instagram profilu pohvalila fotografijom sa Merimom i to iz New Yorka. Očito kako je Merima nakon burnog perioda u životu potražila odmor na dalekim destinacijama.

ekskluziva.ba

#15 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 07:54 PM

Amar Jašarspahić Gile!

49706_1.jpg

Pobjednik prošlogodišnje sezone "Zvezda Granda" Amar Jašarspahić Gile se trenutno nalazi na američkoj turneji, a organizatori zadovoljno trljaju ruke, jer je posjećenost od strane publike prevazišla očekivanja.

#16 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 08:20 PM

HAOS PRED KAMERAMA: Era podigao Seksi Sandru, a njoj sijevnula...

49783_1era.jpg

Mlada pjevačica Seksi Sandra nedavno je snimila duetsku pjesmu "Lepotica i Zver" sa svojim starijim kolegom Erom Ojdanićem, a prilikom premijere u jednoj emisiji desio im se mali peh jer se pjevač zanio i podigao u svoje naručje pjevačicu, a njoj je sijevnula gu*a i morala je rukom da pridržava kratku haljinicu.

#17 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 08:29 PM

Severina se pohvalila novom fotografijom na fejsbuku, ali obratite pažnju na...

49709_10308771_10152422357592053_7802819

Severina Vučković, hrvatska pjevačica, na Fejsbuku je objavila fotografiju uz koju je čestitala Praznik rada, ali su fanovima u oči upale njene cipele. Iako je bilo mnogo onih koji su joj se zahvalili i uzvratili čestitku, ipak se više obožavatelja bavilo njenom obućom.

.

Inače uvijek lijepo odjevena Seve je za fotografiju pozirala s niskim bež cipele, a na sebi je još imala i tamni kaput i torbu i svijetlu haljinu. Iako je bila u zatvorenom prostoru, pozirala je i sa otvorenim kišobranom i, kako se čini, krunom na glavi.

#18 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 08:37 PM

Zavirite u luksuzni dom Lepe Brene!

49718_1.jpg

49718_gallery_10239.jpg

49718_2.jpg

Folk pjevačica Lepa Brena je zajedno sa svojim suprugom Bobom našla mir u beogradskom naselju Bežanijska kosa. Njih dvoje borave u luksuznoj vili, čija se vrijednost procjenjuje na preko dva miliona eura, a s obzirom kako su prije par godina na renoviranje uložili oko 200.000 eura ova cijena i ne čudi. Brena je nedavno izjavila da je toliki komfor i udobnost ponekada guše, jer i pored toliko luksuza dođe momenat kada je dom prazan, što mijenja situaciju iz korijena.

#19 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 08:44 PM

Tanja Savić se vratila iz Australije: Progovorila o razvodu!

Pjevačica Tanja Savić doputovala je sa suprugom i sinovima iz Australije u Beograd. Ovom prilikom demantovala je spekulacije o razvodu.

- Treba reći javnosti da to upšte nije istina. Ne znam zašto mediji stalno pišu o tome kako se ja razvodim, kada u mom braku sve funkcioniše normalno - rekla je Tanja za "Ekskluziv".

Pjevačica je dodala da je zahvalna na porodici kakvu ima, kao i da najvećim darom smatra svoje sinove i supruga Dušana.

#20 AMI

AMI

Advanced Member

• Moderators
  • 7,117 postova

Postirano 04 May 2014 - 08:47 PM

Jana oduševila zeničku publiku!

49750_1.jpg

Popularna folk pjevačica Jana sinoć je napravila ludnicu u zeničkom restoranu Ekor. Nekoliko stotina Zeničana napunilo je objekat skoro do posljednjeg mjesta, a pjevačica je uspjela da skoro čitavo veče drži goste na nogama. Jedan mali dio atmosfere zabilježila je ekipa ekskluziva.ba portala, a koju možete pogledati u fotogaleriji.

Odgovori na ovu temu

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika