Skoči na sadržaj

• twitter
  • youtube
  • googleplus
  • facebook

Foto
- - - - -

Povratak otpisanih

• Please log in to reply
1 odgovora na ovu temu

#1 Belay_Danci

Belay_Danci

Advanced Member

• Moderators
  • 7,152 postova

Postirano 25 April 2016 - 03:31 AM

12512762_1051390824919235_81845279073760

Povratak otpisanih je jugoslovenska televizijska serija, snimljena u produkciji Televizije Beograd 1976. i 1977. godine. Ova serija predstvalja nastavak serije Otpisani iz 1974. godine, koja prati avanture ilegalaca u okupiranom Beogradu za vreme Drugog svetskog rata. Zbog velike popularnosti serije napravljen je i film Povratak otpisanih.
U jesen 1944. Prle, Tihi, još uvek mladi, ali opet veterani pokreta otpora zajedno sa Jocom, starim i raspoloženim radio-operaterom, treba da se sa radio-stanicom ubace u Beograd, glavni grad Jugoslavije, još uvek okupiran nacistima, i ostanu u njemu do oslobođenja. Kako se pobedničke partizanske snage približavaju, Prle, Tihi i Joca moraju da nastave njihov posao u podzemlju, kako bi pripremili grad za oslobođenje.

Režiser: Aca Đorđević
Uloge: Dragan Nikolić, Vojislav Brajović, Pavle Vuisić, Zlata Petković, Aleksandar Berček

http://www.studio-md...anih-epizoda-1/

Uživajte!

Postirana slika

Preleti beskonačnost i pobedi vreme i maštu, ali nikad ne zaboravi kako se korača po zemlji ♥ Mika Antić ♥
Postirana slika Postirana slika

Postirana slika

#2 MIMA

MIMA

Admin

• Administrators
  • 1,488 postova

Postirano 14 May 2016 - 08:17 PM

Glumacke velicine sa legendarnim Draganom Nikolicem

02_701813327.jpg

Mozes me nocas voleti ili mrzeti!Sve je u moju korist.Ako me volis,zauvek cu ostati u tvom srcu.Ako me mrzis,zauvek

cu ostati u tvojim mislima........nije fer jel da ???

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika